Třídní fond

Třídní fond - prosinec

V prosinci nás čekají ještě dvě placené akce. Naučný pořad společnosti Ornita - Krkavci, cena 65,- kč a vánoční koncert Happy day kvintetu za  60,-. Většině dětí by měl zůstatek v třídním fondu náklady pokrýt,  ale někteří by potřebovali stav navýšit. Prosím proto ty z vás, kterým zůstatek nevystačí, aby své konto navýšili o 100,- během příštího týdne.

Děkuji. RD

TŘÍDNÍ FOND

Stav třídního fondu

K 28. 9. jsem zhodnotila stav TF. Po odečtu všech výdajů (podrobnosti v tabulce) jsme na 39,- na osobu. Prosím tedy o říjnový příspěvek 500,- na akce, které budou probíhat v prvním pololetí. Také prosím rodiče, kteří ještě nezaplatili "vstupní" příspěvek 1000,-, aby jej co nejdříve poslali. Moc děkuji.

V tabulce mají děti svá evidenční čísla, zapíši jim je i do žákovské, takže si budete moci zkontrolovat stav svého konta.

Veškeré faktury jsou u mě na požádání k nahlédnutí. Děkuji. R